O společnosti

                                                                                        

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

V současnosti firma čítá 16 kmenových zaměstnanců, kteří tvoří jádro celé společnosti. Páteří firmy je vlastní konstrukční oddělení, které se specializuje na vývoj nové řady těžkých svislých soustruhů. Konstrukční oddělení, kromě toho, že pracuje na vývoji nové řady těchto strojů, se také aktivně podílí na tvorbě technického řešení u stávajících strojů pod správou našeho servisního oddělení. Jednou z mnoha výhod vlastní konstrukce je operativnost při řešení servisních prací u zákazníků.

V oblasti servisních činností je vyžadována velmi rychlá odezva na poptávku. Tento segment je u nás operativně řešen vlastním produktem. SERVIS 24 je produkt se zaměřením na poskytnutí servisní služby zákazníkovi z České republiky a Slovenska do 24 hodin od nahlášení a diagnostiky závady. Cílem je zákazníkovi nabídnout co nejširší podporu při realizaci odstranění závady, a to v co nejkratším možném termínu.

 

Kontaktujte nás

VTL Blansko, a.s.

Poříčí 2469/21
678 01 Blansko
Česká Republika


E-mail: Poslat email / send email