VTLD 80-120 GANTRY

REALIZACE 2012 - 2015, HERRENKNECHT NĚMECKO

Naše zakázka do společnosti Herrenknecht představovala pro společnost VTL Blansko, a.s. největší projekt, který byl realizován od samotné výkresové dokumentace až po stavbu stroje u zákazníka. Montáž probíhala v hale majitele společnosti - firmy Hilgert AG ve Francii. Náš tým konstruktérů s techniky majitele pak stroj zkompletovali. Uvedení stroje do provozu proběhlo v červnu roku 2015.

Na základě informací z šestiměsíčního provozu musíme konstatovat, že stroj vykazuje vysokou tuhost, stabilitu a přesnot. Požadavkem zákazníka byly dvojnásobné přesnosti než je běžný standard. Tyto parametry se ani po této době provozu nezměnily.

PARAMETRY STROJE:
Max průměr obrobku 11 000mm
Max výška obrobku 4500mm
Stůl průměr 8000mm
Výsuv smykadla 2300mm
Řezná síla 100kN

Společnost Herrenknecht se sídlem ve Schwanau v Německu, se zabývá realizací bezpečných tunelových systémů po celém světě. Moderní tunelové systémy pro metro, železnici, silnice, cestující a zásobování, která využívá vysoce kvalitní stroje. Jejich široká škála přídavných zařízení a služeb poskytuje vysoce výkonnou tunelovací schopnost s velkým důrazem na bezpečnost pro pracovníky na pracovišti, lidí, infrastruktury a budov. To zahrnuje technické zázemí, které je nezbytné pro efektivní stavební logistiku. Nové zkušenosti společnost nabývá z více než 2850 projektů na celém světě. Důležitým faktorem je dodávka komplexního řešení pro zákazníka a měřitelný přínos pro zákazníka. 

Pro společnost VTL Blansko, a.s. to byl největší projekt, který se realizoval od výkresové dokumentace až po samotnou realizaci přímo u majitele společnosti Hilgert Holding AG ve Francii. Sem byly postupně zasílány díly a části stroje. Náš tým konstruktérů a techniků pak tento stroj zkompletovali a samožné spuštění stroje proběhlo v červnu roku 2015. Máme výborné výsledky v měření a sám zákazník je nadmíru spokojen s odvedenou prací.  

 

(Zdroj: www.tunneltalk.com)

 

Odlitky na tento stroj vznikaly za spolupráce se společností Pilsen Steel s.r.o. a jistě na ně s důvěrou opět obrátíme při podobném projektu 

VIDEO Z PŘEPRAVY ODLITKŮ  

(zdroj www.youtube.com - přesměrování do nového okna/lepší kvalita)

 

 

Fotogalerie stavby stroje VTLD 80-120 GANTRY:

VTLD 120-80 GANTRY  

Podívejte se také na naše MODERNIZACE, GENERÁLNÍ OPRAVY A REFRESH STROJŮ

 

 

Kontaktujte nás

VTL Blansko, a.s.
 
Blanenská 1321/47
664 34 Kuřim
Česká Republika
 
Tel: +420 734 315 101
E-mail: Poslat email / send email