Servis, modernizace a GO

Servis

Servisní oddělení VTL Blansko, a.s. od svého vzniku prošlo několika zásadními změnami, které pozitivně ovlivnily obchodní aktivity společnosti. Poskytování plnohodnotného servisu zákazníkům je ukázkou toho, že i tak mladá společnost jako je VTL Blansko, a.s. se dokáže prosadit a najít si své místo na trhu.

Současný servisní tým je plně vytěžován zásahy nejen po České republice, ale má za sebou také několik úspěšných servisních zásahů po Evropě. VTL Blansko, a.s. spolupracuje s prověřenými českými i zahraničními dodavateli a pro prodej svých výrobků využívá také celosvětových kontaktů své mateřské společnosti.

 

Modernizace a GO

Vysoká kvalita a přesná práce u modernizací a generálních oprav je pro nás základním stavebním kamenem pro budování nových obchodních aktivit a rozšiřování svého pole působnosti na českém i zahraničním trhu. VTL Blansko, a.s. jako prozákaznicky orientovaná firma klade vždy velký důraz na kvalitu odvedené práce a plně se tak snaží pokrývat individuální požadavky zákazníka. V této oblasti naše společnost preferuje osvědčené dodavatele a individuální řešení, které vždy vede k maximalizaci výrobních možností s ohledem na finanční dopad pro dodavatele.

VTL Blansko, a.s. zajišťuje:

  • Modernizace a generální opravy obráběcích strojů
  • Malé a střední opravy

 

Kontaktujte nás

VTL Blansko, a.s.

Poříčí 2469/21
678 01 Blansko
Česká Republika


E-mail: Poslat email / send email